plasma-workspace - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Return to Clipboard
lv: Atgriezties uz starpliktuvi

en: QR Code
lv: QR kods

en: Data Matrix
lv: Datu matrica

en: Code 39
lv: Kods 39

en: Code 93
lv: Kods 93

en: Clipboard Contents
lv: Starpliktuves saturs

en: Clipboard is empty
lv: Starpliktuve ir tukša

en: Invoke action
lv: Izsaukt darbību

en: Edit contents
lv: Rediģēt saturu

en: Remove from history
lv: Aizvākt no vēstures
