plasma_applet_lockout - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: General
lv: Vispārēji

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
lv: Rādīt darbības:

en: Lock
lv: Slēgt

en: Switch User
lv: Pārslēgt lietotāju

en: Hibernate
lv: Hibernēt

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
lv: Iemidzināt

en: Lock the screen
lv: Slēgt ekrānu

en: Switch user
lv: Pārslēgt lietotāju

en: Start a parallel session as a different user
lv: Sākt paralēlu sesiju kā citam lietotājam

en: Sleep (suspend to RAM)
lv: Iemidzināt (sastindzināt uz RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
lv: Hibernēt (sastindzināt uz disku)
