kcmstyle - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
lv: %1 nav derīga GTK motīva arhīvs.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
lv: Kļūme, ielādējot konfigurācijas logu šim stilam.

en: Failed to apply selected style '%1'.
lv: Neizdevās pielietot atlasīto stilu „%1“.

en: Configure %1
lv: Konfigurēt „%1“

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
lv: 1. cilne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
lv: Poga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
lv: Kombinētā izvēlne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
lv: Radio poga

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
lv: 2. cilne

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
lv: Programmas stils

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
lv: Rādīt ikonas uz pogām:

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
lv: Rādīt ikonas izvēlnēs

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
lv: Galvenais rīkjoslas teksts

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
lv: Sekundārais rīkjoslas teksts

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
lv: Konfigurēt ikonas un rīkjoslas

en: Show icons:
lv: Rādīt ikonas:

en: On buttons
lv: Uz pogām

en: In menus
lv: Izvēlnēs

en: Main toolbar label:
lv: Galvenais rīkjoslas teksts:

en: None
lv: Nav

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Beside icons
lv: Pie ikonām

en: Below icon
lv: Zem ikonām

en: Secondary toolbar label:
lv: Sekundārais rīkjoslas teksts:

en: GNOME/GTK Application Style
lv: GNOME/GTK programmu stils

en: GTK theme:
lv: GTK motīvs:

en: Preview…
lv: Priekšskatījums...

en: Install from File…
lv: Instalēt no datnes...

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
lv: Iegūt jaunus GNOME/GTK programmu stilus...

en: Select GTK Theme Archive
lv: Atlasīt GTK motīvu arhīvu

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
lv: GTK motīvu arhīvs (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
lv: Konfigurēt ikonas un rīkjoslas…

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
lv: Konfigurēt GNOME/GTK programmu stilu...

en: Configure Style…
lv: Konfigurēt stilu...
