plasma-workspace - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
lv: Sesijas pārvaldība

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
lv: Rādīt izrakstīšanās ekrānu

en: Log Out
lv: Izrakstīties

en: Shut Down
lv: Izslēgt

en: Reboot
lv: Pārstartēt

en: Log Out Without Confirmation
lv: Izrakstīties bez apstiprināšanas

en: Shut Down Without Confirmation
lv: Izslēgt bez apstiprināšanas

en: Reboot Without Confirmation
lv: Pārstartēt bez apstiprināšanas
