plasma-workspace - en to lv translation catalogue (72 entries)

[ctx: Placeholder is the battery number]
en: Battery %1
lv: Baterija %1

en: Battery
lv: Baterija

[ctx: Agenda listview section title]
en: Holidays
lv: Brīvdienas

[ctx: Agenda listview section title]
en: Events
lv: Notikumi

[ctx: Agenda listview section title]
en: Todo
lv: Darāmais

[ctx: Means 'Other calendar items']
en: Other
lv: Citi

en: %1 event | %1 events
lv[0]: %1 notikums
lv[1]: %1 notikumi
lv[2]: %1 notikumu

en: No events
lv: Nav notikumu

en: Days
lv: Dienas

en: Months
lv: Mēneši

en: Years
lv: Gadi

en: Previous Month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Previous Year
lv: Iepriekšējais gads

en: Previous Decade
lv: Iepriekšējā desmitgade

[ctx: Reset calendar to today]
en: Today
lv: Šodien

en: Reset calendar to today
lv: Atiestatīt kalendāru uz šodienu

en: Next Month
lv: Nākamais mēnesis

en: Next Year
lv: Nākamais gads

en: Next Decade
lv: Nākamā desmitgade

en: Configure…
lv: Konfigurēt…

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daemon)
en: Screen lock enabled
lv: Ekrāna slēgšana ir ieslēgta

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daemon)
en: Sets whether the screen will be locked after the specified time.
lv: Nosaka, vai sistēma slēgs ekrānu pēc noteikta laika.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daemon)
en: Screen saver timeout
lv: Laiks, pēc kura ieslēdzas ekrāna saudzētājs

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daemon)
en: Sets the minutes after which the screen is locked.
lv: Norāda minūtes, pēc kurām sistēma slēdz ekrānu.

en: New Session
lv: Jauna sesija

en: Filters
lv: Filtri

en: This Widget was written for an unknown older version of Plasma and is not compatible with Plasma %1. Please contact the widget's author for an updated version.
lv: Šī logdaļa ir izveidota nezināmai vecākai „Plasma“ versijai un nav savietojama ar „Plasma“ %1. Sazinieties ar logdaļas autoru saistībā ar jaunu versiju.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please contact the widget's author for an updated version.
lv: Šī logdaļa ir izveidota „Plasma“ %1 un nav savietojama ar „Plasma“ %2. Sazinieties ar logdaļas autoru saistībā ar jaunu versiju.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with Plasma %2. Please update Plasma in order to use the widget.
lv: Šī logdaļa ir izveidota „Plasma“ %1 un nav savietojama ar „Plasma“ %2. Lai to izmantotu, atjauniniet „Plasma“.

en: This Widget was written for Plasma %1 and is not compatible with the latest version of Plasma. Please update Plasma in order to use the widget.
lv: Šī logdaļa ir izveidota „Plasma“ %1 un nav savietojama ar pēdējo „Plasma“ versiju. Lai to izmantotu, atjauniniet „Plasma“.

[ctx: applet category]
en: Accessibility
lv: Pieejamība

[ctx: applet category]
en: Application Launchers
lv: Programmu palaidēji

[ctx: applet category]
en: Astronomy
lv: Astronomija

[ctx: applet category]
en: Date and Time
lv: Datums un laiks

[ctx: applet category]
en: Development Tools
lv: Izstrādes rīki

[ctx: applet category]
en: Education
lv: Izglītība

[ctx: applet category]
en: Environment and Weather
lv: Vide un laikapstākļi

[ctx: applet category]
en: Examples
lv: Piemēri

[ctx: applet category]
en: File System
lv: Datņu sistēma

[ctx: applet category]
en: Fun and Games
lv: Izklaide un spēles

[ctx: applet category]
en: Graphics
lv: Grafika

[ctx: applet category]
en: Language
lv: Valoda

[ctx: applet category]
en: Mapping
lv: Kartēšana

[ctx: applet category]
en: Miscellaneous
lv: Dažādas

[ctx: applet category]
en: Multimedia
lv: Multivide

[ctx: applet category]
en: Online Services
lv: Tiešsaistes servisi

[ctx: applet category]
en: Personal Information
lv: Personīgā informācija

[ctx: applet category]
en: Productivity
lv: Produktivitāte

[ctx: applet category]
en: System Information
lv: Sistēmas informācija

[ctx: applet category]
en: Utilities
lv: Utilītprogrammas

[ctx: applet category]
en: Windows and Tasks
lv: Logi un uzdevumi

[ctx: applet category]
en: Clipboard
lv: Starpliktuve

[ctx: applet category]
en: Tasks
lv: Uzzdevumi

en: All Widgets
lv: Visas logdaļas

en: Running
lv: Palaistas

[ctx: @item:inmenu used in the widget filter. Filter widgets that can be un-installed from the system, which are usually installed by the user to a local place.]
en: User-installed
lv: Lietotāja instalēta

[ctx: @item:inmenu used in the widget filter. Filter widgets that can were recently installed.]
en: Recently installed
lv: Nesen instalēts

en: Categories:
lv: Kategorijas:

en: Download New Plasma Widgets
lv: Lejupielādēt jaunas „Plasma“ logdaļas

en: Install Widget From Local File…
lv: Instalēt logdaļu no datnes ierīcē…

[ctx: @title:window]
en: Get New Widgets
lv: Iegūt jaunas logdaļas

en: Select Plasmoid File
lv: Atlasiet plazmoīda datni

[ctx: %1 is the name of an applet, %2 is an error message]
en: Installing the package %1 failed: %2.
lv: Pakotnes „%1“ instalācija neizdevās: %2.

en: Installation Failure
lv: Instalācijas kļūme

[ctx: @info]
en: The currently selected time zone is not available for visualization on this map
lv: Pašreizējo laika joslu nevar vizualizēt uz šīs kartes

[ctx: @action:button]
en: Zoom in
lv: Tuvināt

[ctx: @action:button]
en: Zoom out
lv: Tālināt

[ctx: @label:listbox In the context of time zone selection]
en: Region:
lv: Reģions:

[ctx: Placeholder for empty time zone combobox selector]
en: Choose…
lv: Izvēlēties…

en: Timezone region selector
lv: Laika joslas reģiona atlasītājs

[ctx: @label:listbox In the context of time zone selection]
en: Time zone:
lv: Laika josla:

en: Timezone location selector
lv: Laika joslas vietas atlasītājs
