kcm_desktopthemedetails - en to lv translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
lv: Aktīvā „Plasma“ stila nosaukums

en: Unable to create a temporary file.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni.

en: Unable to download the theme: %1
lv: Neizdevās lejupielādēt motīvu: %1

en: Theme installed successfully.
lv: Motīvs ir veiksmīgi instalēts.

en: Theme installation failed.
lv: Motīva instalēšana neizdevās.

en: Removing theme failed: %1
lv: Motīva noņemšana neizdevās: %1

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
lv: Šis rīks ļauj iestatīt šīs „Plasma“ sesijas motīvu, to nejaušo neiestatot uz nepieejamu vai jau iestatītu motīvu.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
lv: Tēmas, kuru vēlaties pielietot šai „Plasma“ sesijai, nosaukums (norādot pilnu ceļu, vērā tiks ņemt tikai šī ceļa beigu daļa)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
lv: Parādīt visus sistēmā pieejamos motīvus (un šobrīd aktīvo motīvu)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
lv: Pieprasītais motīvs „%1“ jau ir iestatīts kā motīvs šai „Plasma“ sesijai.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
lv: Šīs „Plasma“ sesijas motīvs ir iestatīts uz „%1“

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
lv: Nevar atrast motīvu „%1“. Motīvam ir jābūt kādam no šiem: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
lv: Sistēmā ir instalēti šie „Plasma“ motīvi:

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: All themes
lv: Visi motīvi

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Light themes
lv: Gaišie motīvi

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Dark themes
lv: Tumšie motīvi

[ctx: @item:inlistbox filters displayed themes]
en: Color scheme compatible
lv: Saderīgi ar krāsu shēmu

en: Install from File…
lv: Instalēt no datnes…

en: Get New…
lv: Iegūt jaunus…

en: Follows color scheme
lv: Ievēro krāsu shēmu

en: Edit Theme…
lv: Rediģēt motīvu…

en: Open Theme
lv: Atvērt motīvu

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
lv: Motīvu datnes (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
