plasma-desktop - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Open with:
lv: Atvērt ar:

en: Properties
lv: Īpašības

en: Add to Desktop
lv: Pievienot darbvirsmai

en: Pin to Task Manager
lv: Piespraust pie uzdevumu pārvaldnieka

en: Add to Panel (Widget)
lv: Pievienot panelim (logdaļa)

en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

en: Forget Recent Files
lv: Aizmirst nesenās datnes

en: Edit Application…
lv: Rediģēt programmu…

[ctx: @action opens a software center with the application]
en: Uninstall or Manage Add-Ons…
lv: Atinstalēt vai pārvaldīt  pielikumus…

en: Hide Application
lv: Slēpt programmu

en: Applications
lv: Programmas

en: Unhide Applications in this Submenu
lv: Šajā apakšizvēlnē padarīt programmas redzamas

en: Unhide Applications in '%1'
lv: Padarīt redzamas programmas izvēlnē „%1“

en: Show KRunner
lv: Rādīt „KRunner“

en: Search, calculate, or run a command
lv: Meklējiet, rēķiniet vai palaidiet komandu

en: Computer
lv: Dators

note: i18n.
en: Favorites
lv: Iecienītās

en: Recently Used
lv: Nesen lietotās

en: Files
lv: Datnes

en: Forget Application
lv: Aizmirst programmu

en: Folders
lv: Mapes

en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Forget File
lv: Aizmirst datni

en: Forget All
lv: Aizmirst visu

en: Forget All Applications
lv: Aizmirst visas programmas

en: Forget All Files
lv: Aizmirst visas datnes

en: All Applications
lv: Visas programmas

en: Hide %1
lv: Slēpt %1

en: This shouldn't be visible! Use KICKER_FAVORITES_MODEL
lv: Šim nav jābūt redzamam! Lietojiet KICKER_FAVORITES_MODEL

en: Often Used Files
lv: Biežāk lietotās datnes

en: Recent Applications
lv: Nesenās programmas

en: Often Used Applications
lv: Biežāk lietotās programmas

en: Power / Session
lv: Izslēgšana / sesija

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Lock
lv: Slēgt

en: Log Out
lv: Izrakstīties

en: Save Session
lv: Saglabāt sesiju

en: Switch User
lv: Pārslēgt lietotāju

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Hibernēt

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Shut Down
lv: Izslēgt

en: Session
lv: Sesija

en: System
lv: Sistēma

en: Lock screen
lv: Slēgt ekrānu

en: End session
lv: Beigt sesiju

en: Start a parallel session as a different user
lv: Sākt paralēlu sesiju kā citam lietotājam

en: Suspend to RAM
lv: Iesnaudina uz RAM

en: Suspend to disk
lv: Iesnaudina uz disku

en: Restart computer
lv: Pārstartē datoru

en: Turn off computer
lv: Izslēdz datoru

en: System actions
lv: Sistēmas darbības
