plasma-workspace - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enable QML Javascript debugger
lv: Ieslēgt „QML Javascript“ atkļūdotāju

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
lv: Liek plazmoīdam palikt aktīvam paziņojumu zonā, arī aizverot tā logu.

en: Force loading the given shell plugin
lv: Piespiedu kārtā ielādēt čaulas spraudni

en: The applet to open.
lv: Atveramā sīklietotne.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
lv: Plazmoīdam padodamie argumenti.

en: Close %1
lv: Aizvērt %1
