plasma-workspace - en to lv translation catalogue (68 entries)

[ctx: Name filter for file dialogs: File type (file extension wildcards)]
en: Image Files (%1)
lv: Attēlu datnes (%1)

note: i18n: ectx: label, entry (lookAndFeelPackage), group (KDE)
en: Global look and feel
lv: Globālais izskats un uzvedība

note: i18n: ectx: label, entry (defaultLightLookAndFeel), group (KDE) i18n: ectx: label, entry (defaultDarkLookAndFeel), group (KDE)
en: Global Look and Feel package, alternate
lv: Globālais izskats un uzvedība (alternatīvais)

note: i18n: ectx: label, entry (automaticLookAndFeel), group (KDE)
en: Switch between dark and light global themes depending on time of day
lv: Pārslēgties starp tumšo un gaišo globālo motīvu atkarībā no diennakts laika

note: i18n: ectx: label, entry (automaticLookAndFeelOnIdle), group (KDE)
en: Switch between dark and light global themes when the computer is idle
lv: Pārslēgties starp tumšo un gaišo globālo motīvu, ierīcei atrodoties dīkstāvē

note: i18n: ectx: label, entry (automaticLookAndFeelIdleInterval), group (KDE)
en: How long the computer should be idle in order to switch between dark and light global themes, in seconds
lv: Cik ilgi datoram jābūt dīkstāvē, lai pārslēgtos starp tumšo un gaišo globālo motīvu (sekundēs)

en: Global Theme Tool
lv: Globālā motīva rīks

en: Command line tool to apply global theme packages for changing the look and feel.
lv: Komandrindas rīks, lai pielietotu globālā motīva pakotnes izskata un uzvedības izmainīšanai.

en: Copyright 2017, Marco Martin
lv: Autortiesības 2017, Marco Martin

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: List available global theme packages
lv: Saraksts ar pieejamajām globālā motīva pakotnēm

en: Apply a global theme package. This can be the name of a package, or a full path to an installed package, at which point this tool will ensure it is a global theme package and then attempt to apply it
lv: Pielietot globālā motīva pakotni. Tas var būt pakotnes nosaukums vai pilns ceļš uz instalētu pakotni. Norādot pilnu ceļu, šis rīks pārliecināsies, ka tā tiešām ir globālā motīva pakotne, un mēģinās to pielietot

en: packagename
lv: pakotnes nosaukums

en: Prevent --apply from disabling the automatic mode
lv: Neļaut „--apply“ slēdzim izslēgt automātisko režīmu

en: Reset the Plasma Desktop layout
lv: Atiestatīt „Plasma“ darbvirsmas izkārtojumu

[ctx: @title:window]
en: Delete Permanently
lv: Neatsaucami dzēst

[ctx: @label]
en: Do you really want to permanently delete this theme?
lv: Vai tiešām vēlaties neatsaucami dzēst šo motīvu?

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
lv: Neatsaucami dzēst

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @info]
en: The chosen light Global Theme will be used during the day, and the dark one will be used at night.
lv: Diena laikā sistēma lietos izvēlēto gaišo globālu motīvu, bet naktī — tumšo.

[ctx: @action:button Configure day-night cycle times]
en: Configure Day/Night Cycle…
lv: Konfigurējiet dienas/nakts ciklu…

[ctx: @option:radio Light global theme]
en: Light
lv: Gaišais

[ctx: @option:radio Dark global theme]
en: Dark
lv: Tumšais

[ctx: @option:check]
en: Wait until idleness before switching:
lv: Pirms pārslēgšanas gaidīt dīkstāvi:

[ctx: @item:valuesuffix idle interval]
en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekundi
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

[ctx: @info:tooltip]
en: Minimizes interruptions when actively using the computer.
lv: Samazinā traucēšanu, ja ierīci aktīvi lietojat.

[ctx: @title:window]
en: Choose Light Global Theme
lv: Izvēlēties gaišo globālo motīvu

[ctx: @title:window]
en: Choose Dark Global Theme
lv: Izvēlieties tumšo globālo motīvu

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview Theme
lv: Motīva priekšskatījums

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove theme
lv: Noņemt motīvu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete the active theme
lv: Nevar dzēst aktīvu motīvu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cannot delete system-installed themes
lv: Nevar dzēst sistēmas līmenī instalētus motīvus

[ctx: @title:window]
en: Save Current Theme
lv: Saglabāt pašreizējo motīvu

[ctx: @info]
en: Plasma’s current appearance and theme settings will be saved in a new global theme.
lv: Pašreizējais „Plasma“ izskats un motīva iestatījumi tiks saglabāti kā jauns globālais motīvs.

[ctx: @info:placeholder]
en: Add a preview image…
lv: Pievienot priekšskatījuma attēlu…

[ctx: @action:button Configure day-night cycle times]
en: Take a screenshot…
lv: Uzņemt ekrānattēlu…

[ctx: @label:textbox Name of new global theme that will be created]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type in name…
lv: Ierakstiet nosaukumu…

[ctx: @action:button Confirm creating new global theme from the user's current appearance settings]
en: Confirm
lv: Apstiprināt

[ctx: @info]
en: A global theme with this name or id already exists.
lv: Jau pastāv globālais motīvs ar šādu nosaukumu vai ID numuru.

[ctx: @title:title]
en: Choose a Preview Image
lv: Izvēlieties priekšskatījuma attēlu

[ctx: @option:check]
en: Switch to Dark Mode at Night
lv: Naktī pārslēgties uz tumšo režīmu

[ctx: @action:button]
en: Save Current Theme…
lv: Saglabāt pašreizējo motīvu…

[ctx: @action:intoolbar]
en: Get New…
lv: Iegūt jaunus…

en: Layout settings:
lv: Izkārtojuma iestatījumi:

en: Desktop layout
lv: Darbvirsmas izkārtojums

en: Titlebar Buttons layout
lv: Virsrakstjoslas pogu izkārtojums

en: Applying a Desktop layout will delete the current set of desktops, panels, docks, and widgets, replacing them with what the theme specifies.
lv: Darbvirsmas izkārtojuma pielietošana aizvieto pašreizējās darbvirsmas, paneļus, peldošos paneļus un logdaļas ar motīvam specifiskajiem.

en: Appearance settings:
lv: Izskata iestatījumi:

en: Colors
lv: Krāsas

en: Application Style
lv: Programmas stils

en: Window Decoration Style
lv: Loga noformējuma stils

en: Window Decoration Size
lv: Loga noformējuma izmērs

en: Icons
lv: Ikonas

en: Plasma Style
lv: „Plasma“ stils

en: Fonts
lv: Fonti

en: Task Switcher
lv: Uzdevumu pārslēdzējs

en: Splash Screen
lv: Ielādēšanās ekrāns

en: The following will be applied by this Global Theme:
lv: Vai atļaut šim globālajam motīvam izmainīt:

en: Appearance settings
lv: Izskata iestatījumus

[ctx: List item]
en: • Appearance settings
lv: • Izskata iestatījumi

en: Desktop and window layout
lv: Darbvirsmas un logu izkārtojumu

[ctx: List item]
en: • Desktop and window layout
lv: • Darbvirsma un logu izkārtojums

en: This Global Theme does not provide any applicable settings. Please contact the maintainer of this Global Theme as it might be broken.
lv: Šis globālais motīvs nepiedāvā nekādus pielietojamus iestatījumus. Sazinieties ar tā uzturētāju, jo, iespējams, motīvs nestrādā.

[ctx: @label]
en: Contains Desktop layout
lv: Satur darbvirsmas izkārtojumu

[ctx: Confirmation question about applying the Global Theme - %1 is the Global Theme's name]
en: Apply %1?
lv: Vai pielietot „%1“?

en: Choose what to apply…
lv: Izvēlieties, ko pielietot…

en: Show fewer options…
lv: Rādīt mazāk iespēju…
