klipper - en to mai translation catalogue (37 entries)

en: Add Action...
mai: क्रियासभम जोड़ू...

en: Edit Action...
mai: क्रियासभ संपादित करू...

en: Delete Action
mai: मेटाउ क्रिया

[ctx: General Config]
en: General
mai: सामान्य

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
mai: शार्टकटसभ

en: Ignore
mai: उपेक्षा

en: Replace Clipboard
mai: बदलू क्लिपबोर्ड

en: Add to Clipboard
mai: जोड़ू मे क्लिपबोर्ड

en: Command
mai: कमांड

en: Description
mai: विवरण

en: Action Properties
mai: क्रिया गुण

en: Description:
mai: विवरण:

en: Automatically Start Klipper?
mai: क्लिपर स्वचलित प्रारंभ  करू ?

en: Start
mai: प्रारंभ

en: Do Not Start
mai: चालू नहि  करू

en: Edit Contents
mai: विषय-वस्तु क' संपादन करू

en: Clipboard history
mai: क्लिपबोर्ड इतिहास

en: up
mai: उप्पर

en: current
mai: मोजुदा

en: down
mai: नीच्चाँ

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
mai: क्लिपर संस्करण

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
mai: आलेखी regexp संपादक कए प्रयोग करू

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
mai: WM_CLASS क लेल कोनो क्रिया नहि

en: Clipboard is empty
mai: क्लिपबोर्ड अछि खाली

en: Klipper
mai: क्लिपर

en: Carsten Pfeiffer
mai: कार्स्टेन फेइफर

en: Author
mai: लेखक

en: Andrew Stanley-Jones
mai: एंड्रयू स्टेनली-जोन्स

en: Original Author
mai: मूल लेखक

en: Patrick Dubroy
mai: पेट्रिक डुबराय

en: Contributor
mai: सहयोगी

en: Bugfixes and optimizations
mai: बगफिक्सेस तथा आप्टीमाइजेशन्स

en: Esben Mose Hansen
mai: एसबेन मोज़ हैनसन

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: &More
mai:  बेसी (&M)

en: Disable This Popup
mai: ई पापअप केँ अक्षम करू

en: &Cancel
mai: रद्द करू (&C)
