plasma_engine_keystate - en to mai translation catalogue (5 entries)

en: Meta
mai: मेटा

en: Super
mai: सुपर

en: Hyper
mai: हाइपर

en: Pressed
mai: दबाएल

en: Locked
mai: तालाबन्न
