plasma-workspace - en to ml translation catalogue (7 entries)

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
ml[0]: %1 ൽ %2 ഫയൽ %3 ലേക്ക്
ml[1]: %1 ൽ %2 ഫയലുകൾ %3 ലേക്ക്

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
ml[0]: %1 ഫയൽ %2 ലേക്ക്
ml[1]: %1 ഫയലുകൾ %2 ലേക്ക്

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ml[0]: %1 ൽ %2 ഫയൽ
ml[1]: %1 ൽ %2 ഫയലുകൾ

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
ml[0]: %1 ഫയൽ
ml[1]: %1 ഫയലുകൾ

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
ml: %1 ൽ നിന്ന് %2 ലേക്ക്

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
ml: %1 ലേക്ക്

en: Application closed unexpectedly.
ml: പ്രയോഗം അപ്രതീക്ഷിതമായി അടഞ്ഞു.
