plasma-workspace - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Open Containing Folder
ml: അടങ്ങിയിരിക്കുന്ന അറ തുറക്കുക

en: Audio
ml: ശബ്ദം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Video
ml: ചലച്ചിത്രം

en: Spreadsheet
ml: സ്പ്രെഡ്ഷീറ്റ്

en: Presentation
ml: അവതരണം

en: Folder
ml: അറ

en: Document
ml: ഡോക്യുമെന്റ്

en: Archive
ml: ശേഖരം
