kcmfonts - en to mr translation catalogue (7 entries)

[ctx: no subpixel rendering]
en: None
mr: काही नाही

en: Vertical RGB
mr: उभे RGB

en: Vertical BGR
mr: उभे BGR

[ctx: medium hinting]
en: Medium
mr: मध्यम

[ctx: no hinting]
en: None
mr: काही नाही

[ctx: slight hinting]
en: Slight
mr: थोडेसे

[ctx: full hinting]
en: Full
mr: पूर्ण
