ksmserver - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Logout canceled by '%1'
mr: '%1' द्वारे बाहेर पडणे रद्द झाले

en: Restores the saved user session if available
mr: उपलब्ध असल्यास वापकर्त्याचे साठवलेले सत्र पुन्हस्थापित करतो

en: Also allow remote connections
mr: व अधिक दूरस्थ जुळवणी करिता परवानगी द्या

en: Starts the session in locked mode
mr: कुलूपबंद सत्र सुरु करा

en: Log Out
mr: बाहेर पडा

en: Log Out Without Confirmation
mr: न विचारता बाहेर पडा

en: Halt Without Confirmation
mr: न विचारता प्रणाली जागेवर थांबवा

en: Reboot Without Confirmation
mr: न विचारता पुन्हा सुरु करा
