plasma_wallpaper_image - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Scaled
mr: मापात केलेले

en: Centered
mr: केंद्रीत

en: Tiled
mr: फरसबंदी केलेले

en: Open Wallpaper Image
mr: वॉलपेपर प्रतिमा उघडा

en: Next Wallpaper Image
mr: पुढील वॉलपेपर प्रतिमा
