kcmcolors - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Normal Background
ms: Latar belakang Normal

en: Alternate Background
ms: Latar belakang Gantian

en: Normal Text
ms: Teks Normal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
ms: Teks Tidak Aktif

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
ms: Teks Aktif

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
ms: Teks Pautan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
ms: Teks Telah Dilawati

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
ms: Teks Negatif

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
ms: Teks Positif

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
ms: Teks Tetingkap

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
ms: Butang Latar belakang

en: Options
ms: Pilihan

en: Colors
ms: Warna

en: Save Color Scheme
ms: Simpan Skima Warna

en: &Enter a name for the color scheme:
ms: Masukkan nama untuk sk&ema warna:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
ms: Skema warna dengan nama tersebut sudah wujud.
    Adakah anda mahu tulisgantinya?

en: Error
ms: Ralat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
ms: Warna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
ms: Keamatan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Contrast:
ms: Kontras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Contrast
ms: Kontras
