kcmicons - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
ms: Bar Alatan Utama

en: Small Icons
ms: Ikon Kecil

en: Dialogs
ms: Dialog

en: The file is not a valid icon theme archive.
ms: Fail bukan arkib tema ikon yang sah.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
ms: Masalah berlaku semasa proses pemasangan; namun begitu, kebanyakan tema di dalam arkib telah dipasang
