kfontinst - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: Where to Install
ms: Di Mana Hendak Pasang

en: Font Installer
ms: Pemasang Font

en: Simple font installer
ms: Pemasang font mudah

en: (C) Craig Drummond, 2007
ms: (c) Craig Drummond, 2007

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
ms: Jadikan dialog transient untuk aplikasi X dinyatakan oleh winid

en: URL to install
ms: URL untuk dipasang

en: Print
ms: Cetak

en: Font Printer
ms: Pencetak Font

en: Simple font printer
ms: Pencetak font mudah

en: Select Font to View
ms: Pilih Fon untuk Papar

en: URL to open
ms: URL hendak dibuka

en: Font Viewer
ms: Pemapar Fon

en: Simple font viewer
ms: Pemapar fon mudah

en: Duplicate Fonts
ms: Salin Pendua Font

en: Delete Marked Files
ms: Padam Fail Ditanda

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
ms[0]: %1 salinan font dijumpai.
ms[1]: %1 salinan font dijumpai.

en: Font/File
ms: Font/Fail

en: Size
ms: Saiz

en: Date
ms: Tarikh

en: Links To
ms: Pautan Kepada

en: Open in Font Viewer
ms: Buka dalam Pemapar Font

en: Properties
ms: Ciri-ciri

en: Family
ms: Keluarga

en: Style
ms: Gaya

en: Foundry
ms: Foundri

en: Set Criteria
ms: Tetap Kriteria

en: Delete
ms: Padam

en: Enable
ms: Hidupkan

en: Disable
ms: Matikan

en: Reload
ms: Ulangmuat

en: All Fonts
ms: Semua Font

en: Group
ms: Kumpulan

en: Remove Group
ms: Buang Kumpulan

en: Remove
ms: Buang

en: Developer and maintainer
ms: Pembangun dan penyenggara

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
ms: <h1>Pemasang Font</h1><p> Modul ini membenarkan anda memasang font TrueType, Type1, Speedo, dan Bitmap.</p><p>Anda juga boleh memasang font menggunakan Konqueror, taip  fonts:/ pada ruang lokasi Konqueror dan ini akan memaparkan font yang telah dipasang. Untuk memasang font, salin satu ke dalam folder.</p>

en: Add Fonts
ms: Tambah Font

en: Cannot Print
ms: Tidak Boleh Cetak

en: You did not select anything to delete.
ms: Anda tidak memilih apa-apa untuk dipadam.

en: Nothing to Delete
ms: Tiada untuk Dipadam

en: Delete Font
ms: Padam Font

en: Delete Fonts
ms: Padam Font

en: Print Font Samples
ms: Cetak Sampel Fon

en: Waterfall
ms: Air terjun

en: Please specify "%1" or "%2".
ms: Nyatakan "%1" atau "%2".

en: ERROR: Could not determine font's name.
ms: RALAT: Tidak boleh tentukan nama fon.

en: Preview String
ms: Prapapar Rentetan

en: Please enter new string:
ms: Masukkan rentetan baru:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
ms: Bar Alatan Uta&ma
