klipper - en to ms translation catalogue (18 entries)

[ctx: General Config]
en: General
ms: Umum

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
ms: Pintasan

en: Ignore
ms: Abai

en: Replace Clipboard
ms: Ganti Papanklip

en: Add to Clipboard
ms: Tambah ke Papanklip

en: Command
ms: Arahan

en: Description
ms: Huraian

en: Description:
ms: Huraian:

en: Should Klipper start automatically when you login?
ms: Perlukah Klipper dimulakan secara automatik semasa anda log masuk?

en: Automatically Start Klipper?
ms: Mulakan Klipper Secara Automatik?

en: Start
ms: Mula

en: Edit Contents
ms: Edit Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: Original Author
ms: Penulis Asal

en: Contributor
ms: Penyumbang

en: Bugfixes and optimizations
ms: Baiki pepijat dan pengoptima

en: Maintainer
ms: Penyelenggara

en: Disable This Popup
ms: Matikan Pop keluar Ini
