ksmserver - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
ms: Logkeluar dibatalkan oleh '%1'

en: Restores the saved user session if available
ms: Pulihkan semula sesi yang disimpan pengguna jika ada

en: Also allow remote connections
ms: Benarkan sambungan jauh juga

en: Log Out
ms: Log Keluar

en: Log Out Without Confirmation
ms: Log Keluar Tanpa Pengesahan

en: Halt Without Confirmation
ms: Hentikan Tanpa Pengesahan

en: Reboot Without Confirmation
ms: Ulangboot Tanpa Pengesahan
