plasma_applet_lockout - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: General
ms: Umum

en: Lock
ms: Kunci

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Lock the screen
ms: Kunci skrin

en: Sleep (suspend to RAM)
ms: Tidur (gantung ke RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
ms: Hibernasi (gantung ke cakera)
