plasma_engine_keystate - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
ms: Butang Kiri

en: Right Button
ms: Butang Kanan

en: Middle Button
ms: Butang Tengah

en: First X Button
ms: Butang X Pertama

en: Second X Button
ms: Butang X Kedua

en: Pressed
ms: Ditekan

en: Latched
ms: Dilekat

en: Locked
ms: Terkunci
