kcminput - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Unable to create a temporary file.
nb: Kan ikke opprette midlertidig fil.

en: The file is not a valid icon theme archive.
nb: Fila er ikke et gyldig ikontema-arkiv.

en: A theme named %1 already exists in your icon theme folder. Do you want replace it with this one?
nb: Det finnes allerede et tema som heter %1 i ikondrakt-mappa. Vil du erstatte det med dette?

en: Overwrite Theme?
nb: Vil du overskrive temaet?

en: Theme installed successfully.
nb: Tema vellykket installert.

en: Remove Theme
nb: Fjern tema

en: Size:
nb: Størrelse:

en: Open Theme
nb: Åpne tema

[ctx: @info The argument is the list of available sizes (in pixel). Example: 'Available sizes: 24' or 'Available sizes: 24, 36, 48']
en: (Available sizes: %1)
nb: (Tilgjengelige størrelser: %1)
