kcm_desktopthemedetails - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Theme installed successfully.
nb: Tema vellykket installert.

en: Theme installation failed.
nb: Temainstallasjon mislyktes.

en: Remove Theme
nb: Fjern tema

en: Open Theme
nb: Åpne tema

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
nb: Temafiler (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
