klipper - en to nb translation catalogue (41 entries)

en: Add Action...
nb: Legg til handling …

en: Edit Action...
nb: Rediger handling …

en: Delete Action
nb: Slett handling

[ctx: General Config]
en: General
nb: Generelt

en: General Configuration
nb: Generelt oppsett

en: Actions Configuration
nb: Oppsett for handlinger

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
nb: Snarveier

en: Shortcuts Configuration
nb: Oppsett for snarveier

en: Ignore
nb: Ignorer

en: Replace Clipboard
nb: Erstatt utklippstavla

en: Add to Clipboard
nb: Legg til utklippstavla

en: Command
nb: Kommando

en: Description
nb: Beskrivelse

en: Action Properties
nb: Handlingsegenskaper

en: Description:
nb: Beskrivelse:

en: Should Klipper start automatically when you login?
nb: Skal Klipper starte automatisk når du logger inn?

en: Automatically Start Klipper?
nb: Starte Klipper automatisk?

en: Do Not Start
nb: Ikke start

en: Edit Contents
nb: Rediger innhold

en: Mobile Barcode
nb: Mobil strekkode

en: Clipboard history
nb: Historie for utklippstavle

en: up
nb: opp

en: current
nb: gjeldende

en: down
nb: ned

note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: Klipper version
nb: Klipper-versjon

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionTextOnly), group (General)
en: Text selection only
nb: Bare merket tekst

note: i18n: ectx: label, entry (UseGUIRegExpEditor), group (General)
en: Use graphical regexp editor
nb: Bruk grafisk regexp-verktøy

note: i18n: ectx: label, entry (NoActionsForWM_CLASS), group (General)
en: No actions for WM_CLASS
nb: Ingen handlinger for WM_CLASS

note: i18n: ectx: label, entry (ActionList), group (General)
en: Dummy entry for indicating changes in an action's tree widget
nb: Attrapp for å vise endringer i en handlings tre-element

en: Clipboard is empty
nb: Utklippstavla er tom

en: (c) 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy
nb: © 1998, Andrew Stanley-Jones
    1998-2002, Carsten Pfeiffer
    2001, Patrick Dubroy

en: Author
nb: Forfatter

en: Original Author
nb: Første forfatter

en: Contributor
nb: Bidragsyter

en: Bugfixes and optimizations
nb: Feilrettinger og forbedringer

en: Previous Maintainer
nb: Forrige vedlikeholder

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

en: &More
nb: &Flere

en: Clipboard Contents
nb: Innhold i utklippstavla

en: Disable This Popup
nb: Skru av denne sprettoppmenyen

en: &Cancel
nb: &Avbryt
