ksmserver - en to nb translation catalogue (19 entries)

en: Logout canceled by '%1'
nb: Utlogging avbrutt av «%1»

en: $HOME not set!
nb: $HOME ikke oppgitt.

en: $HOME directory (%1) does not exist.
nb: $HOME-mappa (%1) finnes ikke.

en: No write access to $HOME directory (%1).
nb: Ingen skrivetilgang til $HOME-mappa (%1),

en: No read access to $HOME directory (%1).
nb: Ingen lesetilgang til $HOME-mappa (%1),

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
nb: $HOME-mappa (%1) har ikke mer diskplass.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
nb: Skriving til $HOME-mappa (%2) mislyktes med feilen «%1».

en: No write access to '%1'.
nb: Ingen skrivetilgang til «%1».

en: No read access to '%1'.
nb: Ingen lesetilgang til «%1».

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
nb: Den midlertidige mappa (%1) har ikke mer diskplass.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
nb: Skriving til  den midlertidige mappa (%2) mislyktes med
        feilen «%1».

en: Plasma Workspace installation problem!
nb: Installasjonsproblem med Plasma Workspace.

en: Restores the saved user session if available
nb: Gjenopprett forrige økt hvis tilgjengelig

en: Also allow remote connections
nb: Godta også fjernforbindelser

en: Starts the session in locked mode
nb: Starter økta som låst

en: Log Out
nb: Logg ut

en: Log Out Without Confirmation
nb: Logg ut uten bekreftelse

en: Halt Without Confirmation
nb: Stopp datamaskinen uten bekreftelse

en: Reboot Without Confirmation
nb: Start datamaskinen om igjen uten bekreftelse
