krunner_sessions - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Logs out, exiting the current desktop session
nb: Logger ut og avslutter denne skrivebordsøkta

en: Turns off the computer
nb: Slår av datamaskinen

en: Reboots the computer
nb: Starter maskinen på nytt

en: Locks the current sessions and starts the screen saver
nb: Låser gjeldende økter og starter pauseskjermen

en: Starts a new session as a different user
nb: Starer en ny økt som en annen bruker

en: Lists all sessions
nb: Lister alle økter

en: Switches to the active session for the user :q:, or lists all active sessions if :q: is not provided
nb: Bytter til den aktive økta for bruker :q:, eller lister alle aktive økter hvis :q: ikke er oppgitt
