plasma_wallpaper_image - en to nb translation catalogue (13 entries)

en: Positioning:
nb: Plassering:

en: Scaled
nb: Skalert

en: Scaled, Keep Proportions
nb: Skalert, behold proporsjoner

en: Centered
nb: Midtstilt

en: Tiled
nb: Flislagt

en: Background:
nb: Bakgrunn:

en: Open Wallpaper Image
nb: Åpne bakgrunnsbilde

en: Next Wallpaper Image
nb: Neste bakgrunnsbilde

en: Recommended wallpaper file
nb: Anbefalt bakgrunnsbilde

en: Directory with the wallpaper to show slides from
nb: Mappe med tapetet det skal vises lysbilder av

en: Open Image
nb: Åpne bildet

en: Image Files
nb: Bildefiler

en: Change every:
nb: Bytt bilde hver:
