kcmicons - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: Small Icons
nb: Små ikoner

en: Dialogs
nb: Dialoger

en: Unable to create a temporary file.
nb: Kan ikke opprette midlertidig fil.

en: The file is not a valid icon theme archive.
nb: Fila er ikke et gyldig ikontema-arkiv.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
nb: Det oppsto et problem under installasjonen, men de fleste temaene i arkivet er likevel installert

en: Theme installed successfully.
nb: Tema vellykket installert.

en: Remove Icon Theme
nb: Fjern ikon-tema

en: Open Theme
nb: Åpne tema
