kcmstyle - en to nb translation catalogue (36 entries)

en: %1 is not a valid GTK Theme archive.
nb: %1 er ikke et gyldig arkiv for GTK-tema.

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
nb: Det oppstod en feil ved lasting av oppsettsvinduet for denne stilen.

en: Failed to apply selected style '%1'.
nb: Klarte ikke ta i bruk valgte stil «%1»:

en: Configure %1
nb: Sett opp %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
nb: Fane 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
nb: Trykknapp

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox)
en: Combo box
nb: Kombinasjonsboks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
nb: Avkryssingsboks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
nb: Radioknapp

note: i18n: ectx: property (format), widget (QProgressBar, progressBar)
en: %p%
nb: %p %

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
nb: Fane 2

note: i18n: ectx: label, entry (widgetStyle), group (KDE)
en: Application style
nb: Programstil

note: i18n: ectx: label, entry (iconsOnButtons), group (KDE)
en: Show icons on buttons
nb: Vis ikon på knapper:

note: i18n: ectx: label, entry (iconsInMenus), group (KDE)
en: Show icons in menus
nb: Vis ikon i menyer

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyle), group (Toolbar style)
en: Main toolbar label
nb: Tekst på hovedverktøylinje

note: i18n: ectx: label, entry (toolButtonStyleOtherToolbars), group (Toolbar style)
en: Secondary toolbar label
nb: Tekst på sekundærverktøylinjer

[ctx: @title:window]
en: Configure Icons and Toolbars
nb: Set opp ikon og verktøylinjer

en: Show icons:
nb: Vis ikon:

en: On buttons
nb: På knapper

en: In menus
nb: I menyer

en: Main toolbar label:
nb: Tekst på hovedverktøylinje:

en: None
nb: Ingen

en: Text only
nb: Bare tekst

en: Beside icons
nb: Ved siden av ikon

en: Below icon
nb: Under ikon

en: Secondary toolbar label:
nb: Tekst på sekundærverktøylinjer:

en: GNOME/GTK Application Style
nb: GNOME/GTK-programstil

en: GTK theme:
nb: GTK-tema:

en: Preview…
nb: Forhåndsvisning …

en: Install from File…
nb: Installer fra fil …

en: Get New GNOME/GTK Application Styles…
nb: Hent nye GNOME/GTK-programstiler …

en: Select GTK Theme Archive
nb: Velg arkivfil for GTK-tema

en: GTK Theme Archive (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)
nb: Arkivfil for GTK-tema (*.tar.xz *.tar.gz *.tar.bz2)

en: Configure Icons and Toolbars…
nb: Sett opp ikon og verktøylinjer …

en: Configure GNOME/GTK Application Style…
nb: Sett opp GNOME/GTK-programstil …

en: Configure Style…
nb: Sett opp stil …
