plasma-workspace - en to nb translation catalogue (14 entries)

[ctx: @info %1 notification body %2 application name]
en: %1 from %2
nb: %1 fra %2

[ctx: Copying n of m files to locaton]
en: %2 of %1 file to %3 | %2 of %1 files to %3
nb[0]: %2 av %1 fil til %3
nb[1]: %2 av %1 filer til %3

[ctx: Copying n files to location]
en: %1 file to %2 | %1 files to %2
nb[0]: %1 fil til %2
nb[1]: %1 filer til %2

[ctx: Copying n of m files]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
nb[0]: %2 av %1 fil
nb[1]: %2 av %1 filer

[ctx: Copying n files]
en: %1 file | %1 files
nb[0]: %1 fil
nb[1]: %1 filer

[ctx: Copying n of m items]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
nb[0]: %2 av %1 element
nb[1]: %2 av %1 element

[ctx: Copying n items]
en: %1 item | %1 items
nb[0]: %1 element
nb[1]: %1 element

[ctx: Copying file to location]
en: %1 to %2
nb: %1 til %2

[ctx: Copying n items to location]
en: %1 file to %2 | %1 items to %2
nb[0]: %1 fil til %2
nb[1]: %1 filer til %2

[ctx: Copying unknown amount of files to location]
en: to %1
nb: til %1

[ctx: @info %1 notification body %2 job name]
en: %1 from %2
nb: %1 fra %2

en: Application closed unexpectedly.
nb: Programmet ble lukket på uventet vis.

[ctx: @title]
en: Unread Notifications
nb: Uleste varsler

[ctx: @info]
en: %1 notifications were received while Do Not Disturb was active.
nb: %1 varsler ble mottatt mens «Ikke forstyrr» ble brukt.
