plasma-workspace - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
nb: Øktbehandling

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
nb: Vis utloggingsvalg

en: Log Out
nb: Logg ut

en: Shut Down
nb: Slå av

en: Reboot
nb: Start på nytt

en: Log Out Without Confirmation
nb: Logg ut uten bekreftelse

en: Shut Down Without Confirmation
nb: Slå av datamaskinen uten bekreftelse

en: Reboot Without Confirmation
nb: Start datamaskinen på nytt uten bekreftelse
