plasma-workspace - en to nb translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
nb: Mediestyring

[ctx: @title shortcut]
en: Play/Pause media playback
nb: Spill av / pause medieavspilling

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback next
nb: Media avspilling neste

[ctx: @title shortcut]
en: Media playback previous
nb: Media avspilling forrige

[ctx: @title shortcut]
en: Stop media playback
nb: Stopp medieavspilling

[ctx: @title shortcut]
en: Pause media playback
nb: Pause medieavspilling

[ctx: @title shortcut]
en: Play media playback
nb: Spill av medieavspilling

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume up
nb: Media høyere lyd

[ctx: @title shortcut]
en: Media volume down
nb: Media lavere lyd
