plasma-workspace - en to nb translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title:window]
en: Unlock Wallet
nb: Lås opp lommeboka

[ctx: @label]
en: Authentication is needed to unlock the wallet <resource>%1</resource>.
nb: Krever autentisering for å låse opp lommeboka <resource>%1</resource>.

[ctx: @title]
en: Create Wallet
nb: Lag lommebok

[ctx: @label]
en: Provide a password to create the wallet <resource>%1</resource>.
nb: Skriv inn et passord for å lage lommeboka <resource>%1</resource>.

[ctx: application description]
en: A service to show password prompts
nb: En tjeneste for å spørre om passord

[ctx: task description for an author line in about data]
en: Author
nb: Opphavsperson

en: Replace an existing instance
nb: Erstatt en eksisterende instans
