plasma-workspace - en to nb translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
nb: Skjerm oppdaget

en: A display has been connected.
nb: En ny skjerm ble koblet til.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
nb: Skjerm fjernet

en: A display has been disconnected.
nb: En skjerm ble koblet fra.

en: %1 has been connected.
nb: %1 ble koblet til.

en: A USB device has been connected.
nb: En USB-enhet ble koblet til.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
nb: USB-enhet oppdaget

en: %1 has been disconnected.
nb: %1 ble koblet fra.

en: A USB device has been disconnected.
nb: En USB-enhet ble koblet fra.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
nb: USB-enhet fjernet
