plasma-workspace - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Windowed
nb: Plasma i vindu

en: Enable QML Javascript debugger
nb: Slå på QML JavaScript-feilsøker

en: Makes the plasmoid stay alive in the Notification Area, even when the window is closed.
nb: Gjør at skjermelementet blir værende i systemkurven selv etter at vinduet er lukket.

en: Force loading the given shell plugin
nb: Tving innlasting av det valgte skall-tillegget.

en: The applet to open.
nb: Skjermelementet som skal åpnes.

en: Arguments to pass to the plasmoid.
nb: Argument som skal sendes til skjermelementet.

en: Close %1
nb: Lukk %1
