krunner - en to nb translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
nb: Grensesnitt for kjøring av kommandoer

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
nb: Bruk innhold fra utklippstavla til KRunner-søk.

en: Start KRunner in the background, don't show it.
nb: Start KRunner i bakgrunnen (ikke vis noen ting).

en: Replace an existing instance
nb: Erstatt en eksisterende instans

en: Show only results from the given plugin
nb: Vis bare resultat fra valgte programtillegg.

en: List available plugins
nb: Vis oversikt over tilgjengelige programtillegg.

en: The query to run, only used if -c is not provided
nb: Søk som skal kjøres. Blir bare brukt om «-c»-argumentet ikke oppgis.

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
nb: Tilgjengelige KRunner-tillegg, pluginID

en: Show Usage Help
nb: Vis brukshjelp

en: Showing only results from %1
nb: Viser bare resultat fra %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
nb: Søk etter «%1» …

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
nb: Søk …

en: Configure
nb: Sett opp

en: Configure KRunner Behavior
nb: Sett opp KRunner-atferd

en: Configure KRunner…
nb: Sett opp KRunner …

en: Pin
nb: Fest

en: Pin Search
nb: Fest søk

en: Keep Open
nb: Hold åpen

en: Recent Queries
nb: Nylige søk

en: Remove
nb: Fjern
