kcm_desktopthemedetails - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: Theme installed successfully.
nds: Muster mit Spood installeert.

en: Theme installation failed.
nds: Muster lett sik nich installeren.

en: Remove Theme
nds: Muster wegdoon

en: Open Theme
nds: Muster opmaken

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
nds: Musterdateien (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
