plasma_applet_lockout - en to nds translation catalogue (9 entries)

en: General
nds: Allgemeen

en: Lock
nds: Afsluten

en: Switch User
nds: Bruker wesseln

en: Hibernate
nds: Infreren

en: Lock the screen
nds: Den Schirm afsluten

en: Switch user
nds: Bruker wesseln

en: Start a parallel session as a different user
nds: En nieg Törn as en anner Bruker anfangen

en: Sleep (suspend to RAM)
nds: Slapen (in't RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
nds: Infreren (op Fastplaat)
