plasma_wallpaper_image - en to nds translation catalogue (10 entries)

en: Positioning:
nds: Steed:

en: Scaled
nds: Topasst

en: Scaled, Keep Proportions
nds: Topasst, Proportschoon wohren

en: Centered
nds: In de Merrn

en: Tiled
nds: Kachelt

en: Next Wallpaper Image
nds: Nakamen Achtergrundbild

en: Recommended wallpaper file
nds: Anraadt Achtergrundbild-Datei

en: Directory with the wallpaper to show slides from
nds: Orner mit de Achtergrundbiller för der Diaschau

en: Open Image
nds: Bild opmaken

en: Change every:
nds: Biller ännern elk:
