klipper - en to ne translation catalogue (22 entries)

[ctx: General Config]
en: General
ne: साधारण

[ctx: Shortcuts Config]
en: Shortcuts
ne: सर्टकट

en: Description
ne: वर्णन

en: Should Klipper start automatically when you login?
ne: तपाईँले लगइन गर्दा क्लिपर स्वचालित रूपमा सुरु हुन्छ ?

en: Automatically Start Klipper?
ne: क्लिपर स्वाचालित रूपमा सुरु गर्नुहुन्छ ?

en: Start
ne: सुरु गर्नुहोस्

en: Do Not Start
ne: सुरु नगर्नुहोस्

en: Edit Contents
ne: सामग्री सम्पादन गर्नुहोस्

en: Klipper
ne: क्लिपर

en: Carsten Pfeiffer
ne: कार्सटेन पीफियफर

en: Author
ne: लेखक

en: Andrew Stanley-Jones
ne: एन्ड्रेउ स्टानले-जोन्स

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Patrick Dubroy
ne: प्याट्रिक डुब्रोइ

en: Contributor
ne: योगदानकर्ता

en: Luboš Luňák
ne: लुबोस लुनाक

en: Bugfixes and optimizations
ne: बग समाधान र इष्टतमीकरण

en: Esben Mose Hansen
ne: एसबेन मोस ह्यानसेन

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: &More
ne: धेरै

en: Disable This Popup
ne: यो पपअप अक्षम पार्नुहोस्

en: &Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्
