kcmstyle - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
ne: त्यहाँ यो शैलीका लागि कन्फिगरेसन संवाद लोड गर्दा एउटा त्रुटि थियो ।

en: Configure %1
ne: %1 कन्फिगर गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
ne: ट्याब १

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
ne: जाँच बाकस

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
ne: रेडियो बटन

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
ne: ट्याब २
