plasma-workspace - en to nl translation catalogue (186 entries)

en: Unable to create a temporary file.
nl: Kon geen tijdelijk bestand aanmaken.

en: Unable to download the color scheme: %1
nl: Kan het kleurenschema niet downloaden: %1

en: This file is not a color scheme file.
nl: Dit bestand is geen kleurenschema.

en: Failed to create 'color-scheme' data folder.
nl: Gegevensmap 'color-scheme' kan niet worden aangemaakt.

en: Failed to copy color scheme into 'color-scheme' data folder.
nl: Kopiëren van kleurenschema in gegevensmap 'color-scheme' is mislukt.

en: Color scheme installed successfully.
nl: Kleurenschema is met succes geïnstalleerd.

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
nl: Naam kleurenschema

note: i18n: ectx: label, entry (accentColor), group (General)
en: Accent color
nl: Accentuatiekleur

note: i18n: ectx: label, entry (lastUsedCustomAccentColor), group (General)
en: The last used custom accent color before user switched to wallpaper generated color or default color
nl: De laatst gebruikte aangepaste accentuatiekleur voordat de gebruiker omschakelde naar uit achtergrondafbeelding gegenereerde kleur of de standaard kleur

note: i18n: ectx: label, entry (accentColorFromWallpaper), group (General)
en: Whether accent color from wallpaper should be applied
nl: Of de accentuatiekleur uit achtergrondafbeelding zou moeten worden toegepast

en: Utility to edit and create color schemes
nl: Hulpmiddel om kleurenschema's te bewerken en aan te maken

en: Utility creation
nl: Maker van hulpmiddel

en: KCM code (reused in here)
nl: KCM-code (hierin hergebruikt)

en: Scheme to edit or to use as a base.
nl: Te bewerken schema of te gebruiken als basis.

en: Show 'Apply' button that saves changes without asking (unlike 'Save As' button)
nl: Knop 'Toepassen' tonen die wijzigingen opslaat zonder te vragen (anders dan de knop 'Opslaan als')

en: Makes the dialog transient for another application window specified by handle
nl: Maakt de dialoog tijdelijk voor een ander toepassingenvenster gespecificeerd door hendel

en: Scheme not found, falling back to current one.
nl: Schema niet gevonden, terugvallen op de huidige.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Window text on Window Background
nl: Venstertekst op vensterachtergrond

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Window text
nl: Venstertekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton)
en: Button text on Button Background
nl: Knoptekst op knopachtergrond

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton)
en: Push Button
nl: Drukknop

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selection Normal Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde normale tekst tegen een normale achtergrond voor selectie

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection0)
en: Selected text
nl: Geselecteerde tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection3)
en: Selection Link Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde koppelingstekst tegen normale achtergrond voor selectie

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView3)
en: link
nl: koppeling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection4)
en: Selection Visited Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde bezochte tekst tegen een normale achtergrond voor selectie

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSelection4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView4)
en: visited
nl: bezocht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection2)
en: Selection Active Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde actieve tekst tegen normale achtergrond voor selectie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection1)
en: Selection Inactive Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde inactieve teksttegen normale achtergrond voor selectie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection5)
en: Selection Negative Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde negatieve tekst tegen normale achtergrond voor selectie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection6)
en: Selection Neutral Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde neutrale tekst tegen normale achtergrond voor selectie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelSelection7)
en: Selection Positive Text against Selection Normal Background
nl: Geselecteerde positieve tekst tegen normale achtergrond voor selectie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView0)
en: View Normal Text against View Normal Background
nl: Bekijk normale tekst tegen de normale achtergrondweergave

[ctx: color-kcm-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelView0)
en: Normal text
nl: Normale tekst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView3)
en: View Link Text against View Normal Background
nl: Bekijk tekst in koppelingen tegen de normale achtergrondweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView4)
en: View Visited Text against View Normal Background
nl: Bekijk bezochte tekst tegen normale achtergrondweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView2)
en: View Active Text against View Normal Background
nl: Bekijk actieve tekst tegen normale achtergrondweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView1)
en: View Inactive Text against View Normal Background
nl: Bekijk inactieve tekst tegen normale achtergrondweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView5)
en: View Negative Text against View Normal Background
nl: Bekijk negatieve tekst tegen normale achtergrondweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView6)
en: View Neutral Text against View Normal Background
nl: Bekijk neutrale tekst tegen normale achtergrondweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelView7)
en: View Positive Text against View Normal Background
nl: Bekijk positieve tekst tegen normale achtergrondweergave

en: Varies
nl: Diversen

en: Normal Background
nl: Normale achtergrond

en: Alternate Background
nl: Afwisselende achtergrond

en: Normal Text
nl: Normale tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Text
nl: Inactieve text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Text
nl: Actieve tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Link Text
nl: Koppelingstekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Visited Text
nl: Bezochte tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Negative Text
nl: Negatieve tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Neutral Text
nl: Neutrale tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Positive Text
nl: Positieve tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Focus Decoration
nl: Focusdecoratie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Hover Decoration
nl: Decoratie onder muis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Color set:
nl: Kleurenset:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorSet)
en: Colorset to view/modify
nl: Kleurenset om te bekijken/wijzigen

[ctx: color-sets]
note: i18n: 'Common' here means &quot;frequent/not rare&quot;, not &quot;shared&quot; i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Common Colors
nl: Algemene kleuren

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: View
nl: Beeld

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Window
nl: Venster

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Button
nl: Knop

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Selection
nl: Selectie

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Tooltip
nl: Tekstballon

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Complementary
nl: Complementair

[ctx: color-sets]
note: i18n: see plasma-workspace/kcms/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorSet)
en: Header
nl: Koptekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: New Row
nl: Nieuwe rij

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Background
nl: Weergaveachtergrond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: View Text
nl: Weergavetekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Background
nl: Vensterachtergrond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Window Text
nl: Venstertekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Background
nl: Knopachtergrond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Button Text
nl: Knoptekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Background
nl: Selectieachtergrond

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Text
nl: Selectietekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Selection Inactive Text
nl: Selectie inactieve text

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Background
nl: Achtergrond van tekstballon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Tooltip Text
nl: Tekst in tekstballon

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar
nl: Actieve titelbalk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Text
nl: Tekst van actieve titelbalk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Active Titlebar Secondary
nl: Tweede actieve titelbalk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar
nl: Inactieve titelbalk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Text
nl: Tekst van inactieve titelbalk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTableWidget, commonColorTable)
en: Inactive Titlebar Secondary
nl: Tweede inactieve titelbalk

en: Options
nl: Opties

en: Colors
nl: Kleuren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: You have unsaved changes. Do you really want to quit?
nl: U hebt niet opgeslagen wijzigingen. Wilt u afsluiten?

en: Unsaved changes
nl: Niet opgeslagen wijzigingen

en: Save Color Scheme
nl: Kleurenschema opslaan

en: &Enter a name for the color scheme:
nl: Voer &een naam in voor het kleurenschema:

en: A color scheme with that name already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Er bestaat al een kleurenschema met die naam.
    Wilt u deze overschrijven?

en: You do not have permission to overwrite that scheme
nl: U hebt geen toegangsrechten om dat schema te overschrijven

en: Error
nl: Fout

en: Inactive
nl: Inactief

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Color:
nl: Kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Intensity:
nl: Intensiteit:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, colorBox)
en: Disabled color effect type
nl: Type kleureffect voor uitgeschakeld

[ctx: no disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: None
nl: Geen

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Fade
nl: Vervagen

[ctx: disabled color effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, colorBox)
en: Tint
nl: Kleur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, intensityBox)
en: Disabled intensity effect type
nl: Type intensiteitseffect voor uitgeschakeld

[ctx: no disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: None
nl: Geen

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Shade
nl: Oprollen

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Darken
nl: Donkerder maken

[ctx: disabled intensity effect]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, intensityBox)
en: Lighten
nl: Lichter maken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, colorSlider)
en: Disabled color effect amount
nl: Sterkte van kleureffect voor uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, intensitySlider)
en: Disabled intensity effect amount
nl: Sterkte van intensiteitseffect voor uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, colorButton)
en: Disabled color
nl: Kleur voor uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, contrastBox)
en: Disabled contrast type
nl: Type contrast voor uitgeschakeld

[ctx: no disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: None
nl: Geen

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Fade
nl: Vervagen

[ctx: disabled contrast]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, contrastBox)
en: Tint
nl: Kleur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, contrastSlider)
en: Disabled contrast amount
nl: Sterkte van contrast voor uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useInactiveEffects)
en: Apply &effects to inactive windows
nl: Eff&ecten voor inactieve vensters toepassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inactiveSelectionEffect)
en: Use different colors for in&active selections
nl: Verschillende kleuren voor in&actieve selecties gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, shadeSortedColumn)
en: Shade sorted column &in lists
nl: Gesorteerde kolom &in lijsten van schaduw voorzien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tintColors)
en: Tint all colors with accent color
nl: Kleur alle kleuren met de kleur voor accentueren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accentTitlebar)
en: Make window titlebars a&ccent-colored
nl: Titelbalken van vensters kleuren met de a&ccentuatiekleur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tint strength:
nl: Kleuringsterkte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading of frames and lighting ("3D") effects
nl: Arceren van frames en oplichten van "3D"-effecten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Shading
nl: Oprollen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack0)
en: Normal Text on Normal Background
nl: Normale tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack0)
en: normal
nl: normaal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore3)
en: Link Text on Normal Background
nl: Tekst voor koppeling op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack3)
en: link
nl: koppeling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore4)
en: Visited Text on Normal Background
nl: Bezochte tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack4)
en: visited
nl: bezocht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore2)
en: Active Text on Normal Background
nl: Actieve tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack2)
en: active
nl: actief

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore1)
en: Inactive Text on Normal Background
nl: Inactieve tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore1)
en: inactive
nl: inactief

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore5)
en: Negative Text on Normal Background
nl: Negatieve tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack5)
en: negative
nl: negatief

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore6)
en: Neutral Text on Normal Background
nl: Neutrale tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack6)
en: neutral
nl: neutraal

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore7)
en: Positive Text on Normal Background
nl: Positieve tekst op normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack7)
en: positive
nl: positief

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, widgetFore8)
en: Hover on Normal Background
nl: Zweven over een normale achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelFore8)
en: hover
nl: zweven

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack3)
en: Link Text on Link Background
    (Note: Link Background is derived from Link Text and cannot be separately configured at this time)
nl: Koppelingstekst op koppelingsachtergrond
    (Opmerking: de koppelingsachtergrond komt van koppelingstekst en kan nu niet onafhankelijk worden ingesteld)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack4)
en: Visited Text on Visited Background
    (Note: Visited Background is derived from Visited Text and cannot be separately configured at this time)
nl: Bezochte tekst op bezochte achtergrond

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack2)
en: Active Text on Active Background
    (Note: Active Background is derived from Active Text and cannot be separately configured at this time)
nl: Actieve tekst op actieve achtergrond

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack1)
en: Inactive Text on Alternate Background
nl: Inactieve tekst op afwisselende achtergrond

[ctx: color-kcm-set-preview]
note: i18n: see kdebase/workspace/kcontrol/colors/README.i18n i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelBack1)
en: alternate
nl: alternatief

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack5)
en: Negative Text on Negative Background
    (Note: Negative Background is derived from Negative Text and cannot be separately configured at this time)
nl: Negatieve tekst op negatieve achtergrond
    (Opmerking: negatieve achtergrond komt van negatieve tekst en kan nu niet onafhankelijk worden ingesteld)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack6)
en: Neutral Text on Neutral Background
    (Note: Neutral Background is derived from Neutral Text and cannot be separately configured at this time)
nl: Neutrale tekst op neutrale achtergrond
    (Opmerking: neutrale achtergrond komt van neutrale tekst en kan nu niet onafhankelijk worden ingesteld)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelBack7)
en: Positive Text on Positive Background
    (Note: Positive Background is derived from Positive Text and cannot be separately configured at this time)
nl: Positieve tekst op positieve achtergrond

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelFore9)
en: Focus on Normal Background
nl: Focus op normale achtergrond

en: This module lets you choose the color scheme.
nl: Deze module laat u het kleurenschema kiezen.

en: The color scheme '%1' is not installed. Selecting the default theme instead.
nl: Het kleurenschema '%1' is niet geïnstalleerd. Het standaard thema wordt in plaats daarvan geselecteerd.

en: All Schemes
nl: Alle schema's

en: Light Schemes
nl: Lichte schema's

en: Dark Schemes
nl: Donkere schema's

en: Use accent color:
nl: Accentuatiekleur gebruiken:

en: From current color scheme
nl: Uit huidig kleurenschema

[ctx: @option:radio wallpaper accent color option]
en: From current wallpaper
nl: Uit huidige achtergrondafbeelding

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Choose custom accent color
nl: Aangepaste accentuatiekleur kiezen

en: Window Title
nl: Venstertitel

en: Window text
nl: Venstertekst

en: Button
nl: Knop

[ctx: Hyperlink]
en: link
nl: koppeling

[ctx: Visited hyperlink]
en: visited
nl: bezocht

en: Normal text
nl: Normale tekst

en: Highlighted text
nl: Geaccentueerde tekst

en: Disabled text
nl: Uitgeschakelde tekst

en: Edit Color Scheme…
nl: Kleurenschema bewerken…

en: Remove Color Scheme
nl: Kleurenschema verwijderen

en: Restore Color Scheme
nl: Kleurenschema herstellen

en: Install from File…
nl: Uit bestand installeren…

en: Get New Color Schemes…
nl: Nieuwe kleurenschema's ophalen…

en: Open Color Scheme
nl: Kleurenschema openen

en: Color Scheme Files (*.colors)
nl: Kleurenschemabestanden (*.colors)

en: This tool allows you to set the color scheme for the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
nl: Dit hulpmiddel biedt u het zetten van het kleurenschema voor de huidige Plasma sessie, zonder per ongeluk deze te zetten op een die ofwel niet beschikbaar is of die al is gezet.

en: The name of the color scheme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
nl: De naam van het kleurenschema dat u wilt zetten voor uw huidige Plasma sessie (doorgegeven van een volledig pad zal alleen het laatste deel van het pad gebruiken)

en: Show all the color schemes available on the system (and which is the current theme)
nl: Alle kleurenschema's beschikbaar op het systeem tonen (en welke het huidige thema is)

en: The name of the accent color you want to set. SVG color names (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) and hex color codes are supported. Quote the hex code if there is possibility of shell expansion
nl: De naam van de kleur voor accentueren die u wilt instellen. SVG kleurnamen (https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords) en hex kleurcodes worden ondersteund. Gebruik aanhalingstekens rond de hex-code als er een mogelijkheid is van shell-expansie

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
nl: Het gevraagde thema "%1" is al ingesteld als het thema voor de huidige Plasma sessie.

en: Successfully applied the color scheme %1 to your current Plasma session
nl: Het kleurenschema %1 is met succes toegepast op uw huidige Plasma sessie

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
nl: Kon thema "%1" niet vinden. Het thema zou een van de volgende opties moeten zijn: %2

en: You have managed to pass an empty color scheme name, which isn't supported behavior.
nl: Het is u gelukt om een leeg kleurenschemanaam door te geven, wat geen ondersteund gedrag is.

en: The file you attempted to set as your scheme, %1, could not be identified as a color scheme.
nl: Het bestand dat u probeert in te stellen als uw schema, %1, kon niet geïdentificeerd worden als een kleurenschema.

en: Successfully applied the accent color %1
nl: De kleur %1 voor accentueren is met succes toegepast

en: Invalid accent color
nl: Ongeldige kleur voor accentueren

en: You have the following color schemes on your system:
nl: U hebt de volgende kleurenschema's op uw systeem:

en:  * %1 (current color scheme)
nl:  * %1 (huidig kleurenschema)
