ksmserver - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Logout canceled by '%1'
nl: Afmelden geannuleerd door '%1'

en: $HOME not set!
nl: $HOME niet ingesteld!

en: $HOME directory (%1) does not exist.
nl: Map $HOME (%1) bestaat niet.

en: No write access to $HOME directory (%1).
nl: Geen schrijftoegang tot map $HOME (%1).

en: No read access to $HOME directory (%1).
nl: Geen leestoegang tot map $HOME (%1).

en: $HOME directory (%1) is out of disk space.
nl: Map $HOME (%1) heeft geen ruimte op schijf meer.

en: Writing to the $HOME directory (%2) failed with the error '%1'
nl: Schrijven naar de map $HOME (%2) is mislukt met de fout '%1'

en: No write access to '%1'.
nl: Geen schrijftoegang tot '%1'.

en: No read access to '%1'.
nl: Geen leestoegang tot '%1'.

en: Temp directory (%1) is out of disk space.
nl: Tijdelijke map (%1) heeft geen ruimte op schijf meer.

en: Writing to the temp directory (%2) failed with
        the error '%1'
nl: Schrijven naar de tijdelijke map (%2) is mislukt
        met de fout '%1'

en: The following installation problem was detected
    while trying to start Plasma:
nl: Het volgende installatieprobleem is gedetecteerd
    bij een poging om Plasma te starten:

en: 
    
    Plasma is unable to start.
nl: 
    
    Plasma kan niet starten.

en: Plasma Workspace installation problem!
nl: Installatieprobleem van Plasma Workspace!

en: The reliable Plasma session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
nl: De betrouwbare Plasma-sessiebeheerder die het standaard X11R6-
    sessiebeheerprotocol (XSMP) gebruikt.

en: Restores the saved user session if available
nl: Herstelt, indien beschikbaar, de vorige sessie

en: Also allow remote connections
nl: Ook externe verbindingen toestaan

en: Starts the session in locked mode
nl: Start de sessie in de modus vergrendeld

en: Starts without lock screen support. Only needed if other component provides the lock screen.
nl: Start zonder ondersteuning van schermvergrendeling. Is alleen nodig als een andere component de schermvergrendeling levert.

en: Session Management
nl: Sessiebeheer

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Log Out Without Confirmation
nl: Afmelden zonder bevestiging

en: Halt Without Confirmation
nl: Computer afsluiten zonder bevestiging

en: Reboot Without Confirmation
nl: Computer herstarten zonder bevestiging
