plasma_applet_clock - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
nl: Uiterlijk

[ctx: @info:tooltip]
en: Current time is %1; Current date is %2
nl: De huidige tijd is %1; huidige datum is %2

en: Show seconds hand
nl: Secondenwijzer tonen

en: General:
nl: Algemeen:

en: Show time zone
nl: Tijdzone tonen
