plasma-workspace - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: %1 Details
nl: %1 details

en: Sensors Details
nl: Sensorendetails

en: System Monitor
nl: Systeemmonitor

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
nl: Systeemmonitor openen…
