plasma_engine_keystate - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
nl: Linker muisknop

en: Right Button
nl: Rechter muisknop

en: Middle Button
nl: Middelste muisknop

en: First X Button
nl: Eerste X-knop

en: Second X Button
nl: Tweede X-knop

en: Pressed
nl: Ingedrukt

en: Latched
nl: Op slot

en: Locked
nl: Vergrendeld
