krunner_locationsrunner - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
nl: Zoek lokale mappen en bestanden, netwerklocaties en internetsites met paden die overeenkomen met :q:.

en: Open %1
nl: %1 openen

en: Launch with %1
nl: Starten met %1

en: Go to %1
nl: Ga naar %1

en: Send email to %1
nl: E-mail verzenden naar %1
