plasma-workspace - en to nl translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
nl: Virtuele toetsenborden configureren...

en: Virtual Keyboard: unavailable
nl: Virtueel toetsenbord: niet beschikbaar

en: Virtual Keyboard: disabled
nl: Virtueel toetsenbord: uitgeschakeld

en: Show Virtual Keyboard
nl: Virtueel toetsenbord tonen

en: Virtual Keyboard: visible
nl: Virtueel toetsenbord: zichtbaar

en: Virtual Keyboard: enabled
nl: Virtueel toetsenbord: ingeschakeld
